YILPA

Turkish (Turkiye)English (United Kingdom)Arabic(الجزائر)French (Fr)

Haberler / Duyurular

YILPA Ödül Töreni

yilpa-odul-20142012 yılı Yılpa ödülleri ,28 Haziran 2013 tarihinde, Yılpa Merkez şubede düzenlenen bir törenle sahiplerini buldu.

Her yıl geleneksel olarak düzenlenen ödül töreninin açılış konuşmasını yapan Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Yıldız , Şirket olarak gün geçtikçe büyüyen ve gelişen bir yapıya sahip olduklarını, elde ettikleri bu başarıda aslan payının Yılpa çalışanlarına ait olduğunu belirtti. Yılpa çalışanlarının göstermiş oldukları özveri ile her türlü takdiri hak ettiğini belirten Yıldız, ödül alacak arkadaşları tebrik ettiğini belirtti.

Programın devamında ödül törenine geçilirken , şirketimiz bünyesinde 5, 10 ve 15.yılını dolduran çalışanlarımız plaket ve hediyelerini Yönetim Kurulu Başkanımız Sn. Mustafa Yıldız ve Yönetim Kurulu Üyemiz Sn. Zahide Yıldız’ın elinden aldılar. Yine 2012 yılında şirket içi değerlendirmelerde “En Başarılı Şube” ünvanını elde eden Gaziantep şubesi adına ödülü, Gaziantep Şube Müdürü Sn. Sadullah Tolan aldı.

Ödül töreninden sonra Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Mustafa Yıldız 01.08.2013 tarihi ile Genel Müdürlük görevine başlayacak olan Sn. Özdal Turgut’u takdim ederken, Özdal Turgut kısa bir teşekkür konuşması yaptı.

Ödül töreninin akabinde Eğlence programına geçilirken , sahneyi Elazığ’ın mahalli sanatçılarından Osman Bulut , Tekin Bulut ve Ulusal sanatçılarından Ömer Şerif Çapar paylaştı. Programın sunuculuğunu ise Abdullah Şekeroğlu yaptı.

Yılpa gıda olarak gecede ödül alan çalışanlarımızı ve Gaziantep Şubemizi tekrar kutluyoruz.

Webtasarım: Optimum