YILPA

Turkish (Turkiye)English (United Kingdom)Arabic(الجزائر)French (Fr)

Haberler / Duyurular

Hakkımızda | YILPA

yilpa-kucuk1994 yılında kurulan Yılpa’nın temelleri çok daha eskiye, 1979 yılına dayanmaktadır. 1979 yılında Ali Yıldız tarafından küçük bir bakkal dükkanı ile serüvenine başlayan Yılpa, azim ve kararlılıkla çalışan aile bireyleri sayesinde önce yarı toptan satışa geçmiş, yine dur durak bilmeyen çalışmaların semeresi olarak kısa sürede faaliyet kanalını toptan gıda maddeleri pazarlama ve dağıtımına çevirmiştir.

Toptan gıda ve ihtiyaç maddeleri pazarlama ve dağıtımı alanında, aktif ve etkin bir faaliyet gösteren Yılpa, 1994 yılı itibari ile “Yılpa” ismi ile şirketleşmiş ve ilk olarak Elazığ il ve ilçelerinde pazarlama ve dağıtım faaliyetinde bulunmuştur. Daha sonra dağıtım ağına sırasıyla Bingöl, Tunceli ve Malatya'yı ekleyen Yılpa, dağıtım ağına son olarak Gaziantep ve Kilis’i dahil etmiştir. Ticari faaliyetlerini, teknoloji, tecrübe ve etkin kadrosunun desteği ile geliştirerek müşterilerine memnuniyet ve güven odaklı hizmet etmeyi ilke edinen Yılpa, faaliyet sınırlarını genişleterek halen aktif olarak devam ettiği pazarlama ve dağıtım sistemini en iyi hale getirmiş ve bu sayede bölgesinde lider bir firma haline gelmiştir.

Sağlam temeller üzerine kurduğu bu yapıyı, daha da geliştirerek günümüzde kendisine ait toplam 15000 metrekare açık alan, 6000 metrekare kapalı alan ve geniş araç yelpazesi ile Elazığ, Malatya, Tunceli, Bingöl, Gaziantep ve Kilis bölgelerinde yaklaşık 6000 toptan ve perakende müşterisine hizmet sağlayan bir firma haline gelmiştir.

Yılpa, senelerdir profesyonel olarak yaptığı gibi bundan sonra da müşterilerinin beklentilerine kalite ve istikrarla cevap vererek ve satış sonrası hizmeti aktif bir şekilde gerçekleştirerek tam bir müşteri memnuniyeti sağlamak ve bu sayede işlerini daha da ileriye taşımak amacındadır.

Webtasarım: Optimum